2017 рік - Рік Японії в Україні


З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії, Президент України Петро Порошенко оголосив 2017 рік Роком Японії в УкраїніУКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1/2017

12 березня 2017 року до міста Славутич приїздив всесвітньо відомий дизайнер-модельєр, президент асоціації Okiagari Koboshi Кензо Такада, який взяв участь у заходах, присвячених відзначенню Року Японії в Україні.
Учні Славутицького ліцею із задоволенням відвідали виставку ляльок Okiagari Koboshi та святковий концерт за участі творчих колективів міста, окремих виконавців, відомої оперної співачки Наталії Лемерсьє та талановитого скрипаля Іллі Бондаренко.
У рамках відзначення Року Японії в Україні учениця 13 групи Юлія Бубенко взяла участь у створенні однієї з дев’яти нових ляльок Okiagari Koboshi, які розписані онуками ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Філософія ляльок несе в собі побажання якнайшвидшого відновлення Японії від стихійного лиха та символізує найголовнішу рису характеру наших двох народів – вміння терпляче та мужньо перемагати найнесприятливіші обставини.



Учениця нашої 13 групи Бублик Катерина взяла участь у виставці малюнків «Японія очима дітей». Малюнок, який намалювала Юлія було пізніше передано японським гостям, які відвідали наше місто Славутич. Також Катерина разом з іншими юними художниками створювала полотно за мотивами українських казок з використанням національних орнаментів, яке по завершенню передали до Японії (проект  Kids Guernica – Славутич)
24.01.2017   На уроці англійської мови учні із задоволенням працювали над темою «Шкільне навчання у Японії». Найбільше захоплення викликав зовнішній вигляд обідів, які школярі молодших класів приносять з дому до школи.

Знайомство учнів з Японією, її культурою і особливостями розпочалося ще до проголошення 2017 року Роком Японії в Україні. 27.04.2016 відбулася зустріч учнів Славутицького ліцею з чудовою людиною, гостею з Японії – Мегумі Сугімото, яка розповіла учням про виживання в умовах стихійних лих та обставини катастрофи у Фукусимі.

Немає коментарів:

Дописати коментар