БАТЬКАМ

БАТЬКАМ 23 ГРУПИ
БАТЬКІВСЬКИЙ ДЕНЬ   19.10.2017 (четвер). Запрошуємо батьків наших учнів до ліцею. Якщо у вас є якісь питання щодо навчання чи поведінки Вашої дитини, Ви маєте змогу обговорити їх з вчителями з 18:00 до 20:00.
О 20:00 чекаю на Вас у кабінеті 208 на батьківські збори.

 На даний момент вартість харчування у їдальні ліцею становить 22 гр. 80 коп. Обід складається з двох страв, напою та десерту. За довідками (або у випадку, якщо Ваша дитина захворіла і не буде харчуватися) звертатися за телефоном (099) 408 76 13 - Вікторія


Свято наближається!

Незабаром ми будемо святкувати День Знань – 1 вересня! Сподіваюся, Ви і Ваші діти добре відпочили влітку і готові підкорювати нові вершини у навчанні та бути активними у позаурочний час. Дев’ятий клас – це рік, коли більшість дітей визначається з галуззю, у якій вони хотіли б працювати у майбутньому, а дехто навіть обирає собі професію і вступає на навчання до коледжів чи професійних училищ. Наприкінці навчання нас чекають перші справжні екзамени (в цьому році у новій формі) і отримання першого документу про здобуту освіту – Свідоцтва про базову середню освіту. Отже, рік буде нелегким, але я вірю, що ми все зможемо, цікаво проведемо цей рік та успішно його закінчимо!

Бажаю Вам і Вашим дітям наснаги, витримки, міцного здоров’я і сил на подолання перешкод!


Немає коментарів:

Дописати коментар