2016 рік - Рік англійської мови в Україні


Президент Петро Порошенко підписав указ "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні". Відповідний указ №641/2015 опублікований на сайті глави держави вранці в середу, 17 листопада. Таке рішення прийнято з урахуванням "ролі англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання і використання англійської мови, забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний і науково-освітній простір, для підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку".
Більше можна прочитати тут:  УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №641/2015
На завершення Року англійської мови в Україні було підведено підсумки конкурсу двомовних буклетів та відеогідів

Результати міського конкурсу двомовних буклетів та відеогідів
Як Ви знаєте, 2016 рік було оголошено роком англійської мови в Україні.
Серед заходів, проведених у рамках цього року було декілька конкурсів, отже,
Вітаємо переможців міського конкурсу двомовних буклетів та відеогідів в рамках відзначення у місті Славутичі Року англійської мови в Україні!
У номінації «Буклет» посіли перші місця учні 41 групи Олексенко Артем та Скриннікова Поліна, третє місце – учениця 31 групи Сибірська Анна.
У номінації «Відеогід» перше місце посіли учениця 41 групи Скриннікова Поліна та учениця 31 групи Сибірська Анна. Відео-гід по Славутицькому ліцею
Щирі вітання переможцям!
19 листопада 2016 року у Славутичі на базі ЗОШ №4 пройшов ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Вітаємо 13 учнів ліцею, які вибороли призові місця!!!
Запрошую учнів взяти участь у VII Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE»!
   У 2016/2017 навчальному році Гру «PUZZLE» буде проведено 20-24 лютого 2017 року. Участь у ній добровільна та платна — 15,00 грн. за одного учасника.
28.04.2017   відбулася четверта сесія презентації дослідницько-наукових робіт учнів 10 класів Славутицького ліцею. Серед представлених робіт три було виконано англійською мовою «Різновиди сучасної англійської мови», «Найвідоміші приватні школи Великобританії», «Загадкові місця Великобританії»
27.04.2016  У цей день відбулася зустріч учнів Славутицького ліцею з чудовою людиною, гостею з Японії – Мегумі Сугімото, яка розповіла учням про виживання в умовах стихійних лих, обставини катастрофи у Фукусимі та історію стихійних лих у Японії. Спілкування проходило англійською мовою, так що учні мали нагоду не тільки дізнатися щось нове, а й попрактикуватися у використанні англійської мови.
22.04.2016   Сьогодні було проведено Конкурс юних словесників "Мовою Шевченка і Шекспіра". 
Команда ліцею Multilinguals виборола друге місце. Дякуємо організаторам за цікавий захід, а членам команди за чудовий виступ! Докладніше про Конкурс. Тут можна переглянути запис виступу команди
14 квітня 2016 року у залі засідань виконавчого комітету Славутицької міської ради відбулася п’ята науково-практична конференція учнів 8-11 класів «Славутич – погляд у майбутнє». У заході взяли участь 68 осіб, серед яких були учні Славутицького ліцею, зокрема: Макаров Ілля, Гончар Катерина, Мишко Ярослав, Гаврилін Дмитро, Анюшкіна Анна, які підготували відео-виступ англійською мовою «Чорнобиль – Славутич. Минуле, сьогодення, майбутнє» (науковий керівник Соловйова Наталія, учитель англійської мови). Відеофільм та буклет був презентований учасникам конференції двома мовами – англійською та українською.


11.03.2016 Сьогодні на базі навчального центру "Перспектива" та за сприяння її директора - Михайлова Олексія В’ячеславовича відбулась зустріч учнів ліцею з носієм англійської мови, який розповів про секрети досягнення успіху в житті. 
Докладніше про зустріч
07.03.2016   Оголошуємо творчий  конкурс презентацій PowerPoint для учнів 8 класів на тему «Україна»! По закінченню за допомогою вашого голосування ми визначимо «Найцікавішу роботу», «Найгарнішу роботу», «Найоригінальнішу роботу». Бажаю успіху всім учасникам!
Традиційно, в цьому навчальному році учні Славутицького ліцею брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. Вітаємо призерів олімпіади!
29.02.2016  Оголошуємо творчий  конкурс презентацій PowerPoint для учнів 9 класів на тему «Великобританія»! По закінченню за допомогою вашого голосування ми визначимо «Найцікавішу роботу», «Найгарнішу роботу», «Найоригінальнішу роботу». Бажаю успіху всім учасникам!
В рамках місячника суспільно-гуманітарних дисциплін, та як один з заходів Року англійської мови в Україні, в ліцеї було організовано виставку країнознавчих матеріалів та учнівських проектних робіт англійською мовою. Представлені роботи - лише частина різноманітних країнознавчих проектів та учнівських робіт у формі листівок, буклетів, кросвордів, газет, творчих есе учнів.
18 лютого 2016 року у рамках місячника суспільно-гуманітарних дисциплін та Року англійської мови в Україні у Славутицькому ліцеї відбулась вікторина з англійської мови для учнів І курсу "У світі музики та літератури".
В середу, 17 лютого 2016 у Славутицькому ліцеї відбулася шоста Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE». Шість учнів 9-10 класів виявили бажання взяти участь.
16.02.2016  В рамках місячника суспільно-гуманітарних дисциплін 16 лютого 2016 року для учнів 31 та 32 груп було проведено вікторину «Європейський калейдоскоп» під час якої учні продемонстрували свої знання традицій європейських країн, цікавих фактів про їх промисловість та визначні місця.

Найкращий спосіб збільшити свій словниковий запас, покращити знання з граматики - це читання аутентичних текстів англійською мовою. В цьому році в бібліотеці ліцею та в кабінеті № 208 (кабінет англійської мови) працює міні-бібліотека у якій можна взяти художні книжки, наукові та навчальні матеріали, газети, журнали, підбірки країнознавчих матеріалів англійською мовою!
Слухаєте пісні англійською мовою у вільний час? Спробуйте аудіокниги англійською мовою! Вивчайте мову слухаючи захоплюючі перлини світової літератури та тренуючи навички розуміння мови на слух.
До уваги учнів 10-11 класів. У вас є можливість пройти безкоштовне онлайн тестування з англійської мови за матеріалами видавництва у період з 16.02.2016 по 16.03.2016
23.03.2016  Результати онлайн-тестування  Аналіз типових помилок
Приєднуємося до програм Україна Speaking !
25.01.2016   У січні 2016 року на виконання Указу Президента України № 641/2015 від 16.11.2015 року «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та з метою сприяння вивченню англійської мови, у Славутичі вирішено провести загальноміський конкурсу юних словесників «Мовою Шевченка і Шекспіра».
У 2016 році видавництво Macmillan Education продовжує проводити для вчителів англійської мови безкоштовні семінари, які є чудовою нагодою дізнатися більше про різноманітні методики роботи з класом на уроках та поза ними, поспілкуватися з іншими вчителями, отримати корисні поради від авторів підручників, що співпрацюють з видавництвом.

Немає коментарів:

Дописати коментар