2017-2018 н.р. заходи, події


 

25 травня в останній день навчання у Славутицькому ліцеї відбулася V ліцейська науково-практична конференція «Сузір’я Талановитих. Школа Юного Дослідника» на якій було представлено найкращі учнівські дослідницькі проекти. Свою роботу з англійської літератури представив Сивка Данило.


24 квітня 2018 року на кафедрі суспільно-гуманітарних дисциплін учні на високому рівні захистили свої дослідницькі роботи англійською мовою. Серед них були роботи Іванової Анастасії (31 група) «Features оf the modern literary translation»; Сивки Даниїла (31 група) «Mythical creatures in English literature»; Шиян Валентини (32 група) «British wedding traditions»; Коваленка Даниїла (33 група) «Нессі. Nessy is a little cute monster».


14.03.2018 на завершення місячника кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, у Славутицькому ліцеї відбувся День Науки – «Подорож англомовними країнами». Команда учнів ІІ-ІІІ курсів запросила гостей свята у віртуальну подорож англомовними країнами світу і познайомила з основними фактами та особливостями кожної з країн. 


Виставка учнівських робіт
Протягом Місячника суспільно-гуманітарних дисциплін учні Славутицького ліцею мали змогу проявити свої творчі здібності, виконавши додаткові завдання з навчальних тем. 

В рамках місячника суспільно-гуманітарних дисциплін 26.02.2018 провела для учнів 22 групи відкритий урок "Визначні місця Великобританії та України", який могли відвідати всі бажаючі.

22.02.2018  Стало відомо остаточні результати виступу наших учнів на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, який відбувся 11.02.2018 у місті Боярка!!! Всі учасники з Славутицького ліцею стали переможцями!!!

19 лютого 2018 року мала нагоду побути суддею на вікторині «Їх величність – англійська мова», яку для учнів І курсу проводила Зінченко Валентина Григорівна. Дякую всім за участь та вітаю з зайнятими місцями!
22.01.2018  Проект, поданий Славутицьким ліцеєм, щодо започаткування англомовного клубу «English with Pleasure» (керівник Соловйова Н.С.)  визнаний одним з переможців освітніх проектів. З нетерпінням очікуємо початку роботи після закупівлі необхідного обладнання.


Щиро вітаю переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, який відбувся 18 листопада 2017 року! Ви – молодці!!! Тепер готуємося до обласного етапу! 31 жовтня 2017 року мала змогу поспілкуватися з колегами під час проведення майстер-класу «Інтернет-ресурс педагога: форма презентації та популяризації власного педагогічного досвіду». Була рада поділитися деякими тонкощами щодо ведення блогу, розповісти про напрями його використання та організацію роботи. 

11 жовтня 2017 року відбувся І (ліцейський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. 8 учнів, яких я навчаю стали переможцями, продемонструвавши чудове володіння англійською мовою.

22 вересня 2017 року мені пощастило попрацювати перекладачем для наших латвійських гостей під час зустрічі у рамках роботи XXIV Міжнародного фестивалю дитячої демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича – 2017»


Щиро вітаю з початком нового 2017-2018 навчального року!
Впевнена, він буде насиченим, вдалим та яскравим!


Немає коментарів:

Дописати коментар